ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві відбувся науковий фестиваль "Молодіжна хвиля"

Міський голова Олександр Сєнкевич, пройшовши успішно квест, привітав учасників розумного фестивалю
Depo.Миколаїв
15 травня 2016 09:25
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві відбувся науковий фестиваль "Молодіжна хвиля"
У Миколаєві відбувся науковий фестиваль "Молодіжна хвиля"

"Молодіжна хвиля" захлиснула вчора, 14 травня, учасників науково-творчого фестивалю, який відкрився у Миколаївському Національному університеті ім. В.О. Сухомлинського, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Ось уже другий рік студенти і викладачі механіко-математичного факультету університету напередодні Дня науки занурюють студентів, абітурієнтів і школярів у світ цікавої науки: проводять квести та демонструють наукові досліди в різних тематичних студіях.

Міський голова Олександр Сєнкевич, пройшовши успішно квест, привітав учасників розумного фестивалю.

"Наука нині у нас не в великій пошані й даремно. В університеті нам викладали таку дисципліну "Розпізнавання образів", яка, як мені тоді здавалося, не дуже корисна. А через кілька років в новинах я побачив, що мій викладач зі студентами створили програму з розпізнавання фотографій в мережі Інтернет і продали ідею компанії Google за мільйони доларів. Ось так наука допомагає заробляти гроші. Якщо займатися наукою і віддавати їй усі свої сили, обов'язково досягнете успіху. Бажаю вам провести фестиваль з максимальною користю. Знання - це важлива цінність для кожної людини", - напучував юних вчених мер.

Як розповів декан механіко-математичного факультету Анатолій Володимирович Овчаренко, завдяки фестивалю "Молодіжна хвиля" вдається знайти майбутніх Ландау, Глушкових, Остроградських й розвивати їх таланти.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв