У Миколаєві відбулась VІІ Спартакіада серед людей з обмеженими можливостями

У програмі Спартакіади: дартс, городки, кеглі, баскетбол, боча, кульова стрільба
Depo.Миколаїв
30 серпня 2016 17:11
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві відбулась VІІ Спартакіада серед людей з обмеженими можливостями
У Миколаєві відбулась VІІ Спартакіада серед людей з обмеженими можливостями

29-30 серпня 2016 року на базі позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Дельфін" (Мала Корениха) проводиться VІІ обласна Спартакіада серед людей з обмеженими фізичними можливостями, метою якої є залучення інвалідів до регулярного заняття фізичною культурою та спортом, популяризація рекреаційних заходів, як ефективного способу оздоровлення, реабілітації та залучення їх до активного способу життя, виявлення здібних та обдарованих спортсменів, зміцнення дружніх зв’язків між інвалідами-спортсменами різних нозологій, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Організаторами Спартакіади виступили департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, обласна організація Союзу організацій інвалідів України, відділ з питань фізичної культури і спорту ОДА, регіональний цент "Інваспорт".
У Спартакіаді взяли участь команди інвалідів з усіх міст та районів області, а також команди УТОГ, УТОС, спортивного клубу для інвалідів "Вікторія" (всього учасників: 100 осіб): інваліди загального захворювання, з дитинства, інваліди по зору, по слуху, з враженням опорно-рухового апарату (Перша Спартакіада серед людей з інвалідністю було започатковано 2008 році проходила в обласному шаховому клубі з двох видів змагань. З 2011 року змагання проводяться в "Дельфіні").

У програмі Спартакіади: дартс, городки, кеглі, баскетбол, боча, кульова стрільба. В цьому році змагання з кульової стрільби та кеглі проводяться вперше.
Учасники змагань нагороджуються грамотами, переможці – медалями та дипломами, команди – кубками та дипломами.

Фінансування заходу здійснюється за рахунок бюджетних коштів, виділених на матеріальну підтримку обласній організації Союзу організацій інвалідів України.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Мітки: