У Миколаєві відбудеться фестиваль короткометражок "Громадянський проектор"

Цього року тема фестивалю звучить так: "Зміни"
Depo.Миколаїв
12 липня 2016 18:11
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві відбудеться фестиваль короткометражок "Громадянський проектор"
У Миколаєві відбудеться фестиваль короткометражок "Громадянський проектор"

Миколаїв втретє запрошує всіх режисерів з України до себе на Фестиваль короткометражного кіно "Громадянський проектор", який традиційно відбудеться у вересні, про це Depo.Миколаїв повідомили організатори фестивалю.

Цього року тема фестивалю звучить так: "Зміни". Саме про те, як сьогодні змінюється життя навколо, як змінюються люди, міста і країна в цілому, як українці переживають щоденні як хороші, так і погані зміни, організатори фестивалю хочуть разом з режисерами і глядачами подискутувати з допомогою короткого метра.

"Ми не зупиняємося на досягнутому - в минулому році до участі на наш фестиваль надійшло понад 40 фільмів з різних міст. В цьому році ми знову закликаємо всіх режисерів, журналістів, операторів, любителів і професіоналів, будь-якого, хто завжди мріяв зняти своє кіно, приєднуватися і брати участь в нашому фестивалі", - повідомив голова організаційного комітету фестивалю, журналіст Андрій Лохматов.

Як і раніше, фільми тривалістю до 10 хвилин приймаються до участі в конкурсі в двох номінаціях: "Ігрове кіно" і "Документальне кіно". У цих же двох номінаціях професійним журі, головою якого незмінно залишається директор Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість" Андрій Халпахчі, будуть визначені переможці, які отримають грошові премії завдяки підтримці фестивалю Благодійним фондом Ігоря Янковського "Ініціатива заради майбутнього".

Для того, щоб взяти участь у фестивалі, необхідно відправити свій фільм оргкомітету до 15 вересня 2016 року у адресу gr.proektor@gmail.com, попередньо заповнивши анкету учасника фестивалю за адресою //goo.gl/forms/Tl0RDy8CZ1. Детальніше про умови участі у фестивалі можна дізнатися на сайті www.proektor.in.ua.
Показ short-list фестивалю та урочиста церемонія нагородження переможців пройдуть в Миколаєві у вересні цього року.

Нагадаємо, як раніше повідомлялося, переможцями другого фестивалю короткометражного кіно "Громадянський проектор" стали мешканка Миколаєва Анжела Богаченко з фільмом "Закохайся в Миколаїв, якщо насмілишся" і кияни Мішель Ладесов з фільмом "Наждак", і Анастасія Тиха з фільмом "Любов є закон".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв