У Миколаєві відбудеться благодійний турнір з міні-футболу

Турнір проводиться для збору коштів, необхідних для лікування 6-місячної Насті Ляховец, у якої страшне захворювання - гострий лімфобластний лейкоз
Depo.Миколаїв
11 червня 2016 16:45
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві відбудеться благодійний турнір з міні-футболу
У Миколаєві відбудеться благодійний турнір з міні-футболу

Вчора, 10 червня, в концерт-холі "Юність" пройшла прес-конференція, присвячена благодійному турніру з міні-футболу "Разом з Україною". Нагадаємо, що цей турнір пройде 12 червня у фітнес клубі Gym&Style для збору коштів, необхідних для лікування 6-місячної Насті Ляховец, у якої страшне захворювання - гострий лімфобластний лейкоз (рак крові), про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

"Прийняли рішення провести благодійний матч, на який можна було б зібрати певне коло людей, щоб зібрати допомогу для Насті. Ми зв'язалися з батьками дівчинки, дізналися, яка ситуація. Я безпосередньо тримаю зв'язок з батьком. Зараз вони в Ізраїлі, дівчинку ще лікують, гроші на це треба, і їм уже виставили рахунки. Наскільки я знаю, зараз ситуацію намагаються відкоригувати хіміотерапією. У гіршому варіанті буде пересадка кісткового мозку. Я дуже вдячний людям, які відгукнулися допомогти, особливо політикам. Хоч вони і зайняті, але, тим не менш, відгукнулися. Це і мер Олександр Сєнкевич, його заступник Євген Шевченко", - розповів натхненник турніру, віце-президент Федерації MixFight Максим Бревда, підкресливши, що ніхто з учасників не відмовився

Як зазначив Максим Бревда, турнір проводять не стільки, щоб зібрати кошти, скільки, щоб звернути увагу людей на біду Насті. І таким чином допомогти її батькам зібрати відсутні на лікування гроші. Він підкреслив, що банківські реквізити для перерахування коштів перевірені, тому обману бути не може.

У благодійному турнірі візьмуть участь 4 команди: "Чиновники і депутати", "Бізнесмени", "Журналісти", "Шоумени і спортсмени". Капітанська пов'язка команди "Чиновники і депутати" дісталася меру Олександру Сєнкевичу.

За домовленістю команди-учасники повинні зробити внески. Для команд "Чиновники і депутати", «Бізнесмени» встановлена фіксована сума. Але, як зазначив Максим Бревда, встановленими рамками ніхто не обмежувався - нерідко внески благодійників перевищували стандарт. Що стосується команд "Журналісти", "Шоумени і спортсмени", то до них у цьому питанні підходили більш лояльно. Оскільки їх фінансові можливості дещо менше, від них не вимагали конкретні суми.

Турнір пройде за класичною для групових стадій схемою. Команди зіграють по одній грі між собою, всього заплановано 6 ігор. І та команда, яка набере найбільше очок, стане переможцем.

Максим Бревда сподівається, що цей благодійний турнір переросте у щось більше. Якщо він пройде успішно, можливо, що подібні змагання будуть проходити вже на великих футбольних полях і кожні півроку. Адже, на жаль, сьогодні дуже багато маленьких українців потребує допомоги небайдужих людей. Байдужість вбиває, а готовність допомогти, навпаки, може врятувати людське життя.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв