ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві вибрали директора Агенції розвитку

Їм став очевидний претендент василь Гошовський
Depo.Миколаїв
19 квітня 2016 13:11
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві вибрали директора Агенції розвитку
У Миколаєві вибрали директора Агенції розвитку

Агенцію розвитку Миколаєва очолив Василь гошовський, про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав мер міста Олександр Сєнкевич, повідомляє Depo.Миколаїв.

Сєнкевич зазначив, що претендентів на дану посаду було 6, але лише четверо відповідали заданим вимогам. З них троє відмовилися переїздити до миколаєва, тож залишився єдиний кандидат: "Майже місяць тому я оголосив неформальний конкурс на цю посаду. Відгукнулись 6 потенційних кандидатів з різних міст України. Серед них 4 людини підійшли відповідно до вимог. Мій помічник Руслан Рохов провів попередні перемовини зі всіма охочими. Виявилось, що з особистих причин три кандидата не можуть наразі переїхати до Миколаєва, тож залишився один, як на мене, найбільш достойний кандидат".

Відповідно агенцію Розвитку очолив Василь Гошовський, який від сьогодні приступив до своїх обов'язків: "Представляю вам Василя Гошовського, який, згідно мого розпорядження, вже з 19 квітня очолить новостворену комунальну установу та буде відповідальний за її розвиток". 

Серед головних цілей Агенції на цей рік він виділив:

  • Розробка, затвердження та реалізація Стратегії розвитку міста
  • Створення підрозділу установи, який буде здатен реалізовувати проекти розвитку у партнерстві з такими донорами, як Європейський союз, ЄБРР, міжнародними фондами та програмами.
  • Налагодження механізму подання ідей проектів розвитку зі сторони громадськості
  • Формування позитивного образу співробітника міськвиконкома та розробка програми навчання “чиновників”
  • Залучення молоді до розвитку Миколаєва через проекти та програму міні-грантів

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв