У Миколаєві вдруге за рік сталася ДТП під час нанесення дорожньої розмітки

В аварії загинули четверо працівників дорожньої служби, одному з яких лише вчора виповнилося 30 років
Depo.Миколаїв
15 вересня 2016 16:28
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві вдруге за рік сталася ДТП під час нанесення дорожньої розмітки
У Миколаєві вдруге за рік сталася ДТП під час нанесення дорожньої розмітки

Найстаршому працівнику дорожньої служби, який загинув у ДТП Миколаєві, був 71 рік. Наймолодшому лише вчора виповнилося 30. Про це написав Департамент ЖКГ у "Фейсбуці", повідомляє  Depo.Миколаїв.

Зазначається, що працівники КП "СПЕМ" наносили розмітку вночі для зручності водіїв та пішоходів. Цей рік дорожники називають найбільш продуктивним за обсягами відремонтованих міських магістралей і нанесеної розмітки. Водночас часто робочі ставали свідками порушень ПДР. "Досить цинічно багато водіїв не тільки ігнорували виставлені знаки об'їзду ділянки, але навіть умудрялися проїжджати на високій швидкості між працюючими дорожніми машинами, по ще гарячому асфальту", - йдеться в повідомленні.

ДТП, яка сталося сьогодні, 15 вересня, - вже друге за останній рік, що відбулося під час нанесення розмітки, але вперше загинули люди. Кермувальник на BMW насмерть збив водія Леоніда Дирія, який працював на підприємстві з 1985 року. Йому був 71 рік. Серед загиблих - дорожній робітник В'ячеслав Скляренко. На підприємстві він почав працювати з 2016 року і має стаж за професією дев'ять років. Вчора В'ячеславу виповнилося 30 років.

Загинули також 44-річний дорожній робітник Андрій Слепуха, який працював на підприємстві з 2005 року, та 48-річний Віктор Михайлюченко. У цьому році він тимчасово призначений дорожнім робочим.

Департамент ЖКГ висловлює співчуття рідним і близьким загиблих. Також зазначається, що міська влада подбає про проведення похорону і врахує побажання рідних про місце поховання.

Нагадаємо, що близько п'ятої ранку 15 вересня чотирьох працівників дорожньої служби, які наносили розмітку, насмерть збив водій BMW. Після медогляду встановили, що він був п'яним. ЗМІ встановили, що водій та його пасажири їхали з нічного клубу "Шторм".

Вже відома особа винуватця ДТП. Також депутати запропонували оголосити жалобу.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв