У Миколаєві вчителька молодших класів висміяла хлопця, якого потім побили діти

Під час уроку фізкультури між окремими хлопцями з 6-Б классу виник черговий конфлікт, що переріс у бійку
Depo.Миколаїв
21 вересня 2016 11:09
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві вчителька молодших класів висміяла хлопця, якого потім побили діти
У Миколаєві вчителька молодших класів висміяла хлопця, якого потім побили діти

Минулої п'ятниці, 16 вересня, в Миколаївській школі № 33 під час уроку фізкультури між окремими хлопцями з 6-Б классу виник черговий конфлікт, що переріс у бійку. Про це повідомила мешканка Корабельного району Іванна — мати одного з учнів-учасників конфлікту, передає Depo.Миколаїв з посиланням на "Корабелов. Инфо".

"Мій син був жорстоко побитий двома однокласниками.  Коли хлопці грали у футбол, вони щось не поділили між собою, словесний конфлікт закінчився бійкою. Двоє на одного. На сьогодні моя дитина перебуває на лікарняному з діагнозом забій правої сторони обличчя та гематома на голові", — йдеться у повідомленні.

Далі історія зі слів матері постраждалого:

"Конфліктна ситуація між цими дітьми триває вже три роки. Бійки між ними були неодноразово. Такі відносини між учнями побудувала вчитель початкової школи, яка  під час інформаційної хвилинки на тему "Відносини між учнями" вивела мого сина посеред класу та навмисне почала висміювати його: говорила, що дитина не вміє сама вирішувати свої проблеми, обізвала його бабою та маминим синочком (до цього з цим вчителем в нас була неприємна розмова, тому що ми перестали платно займатися з нею додатково). Цей ярлик прикріпився до дитини і один із учнів постійно дражнить мого сина, висміює перед однокласниками. Я неодноразово зверталася до директора школи (усно і в письмовій формі) з проханням вплинути на цю ситуацію, на що, окрім обіцянок розібратися і поговорити з  педагогом і з учнем, нічого не отримала. Син продовжував приходити зі школи з невеличкими синцями. За браком вільного часу я не встигла ще раз повторно звернутися до керівництва школи, і в результаті моя дитина з  травмами  перебуває на  лікарняному.

Про випадок побиття на уроці окрім вчителя фізкультури ніхто не знав: ні директор, ні класний керівник. Ніхто  зі школи не повідомив  нас, батьків, які перебували в цей час на роботі, про цей випадок. Мій син з третьої години дня і до пятої вечора перебував один дома  з нанесеними травмами  та боровся з поганим самопочуттям", — зазначає мати побитого хлопця.

Жінка розповіла також, що, звернувшись до лікарні з сином, вони отримали запрошення до райвідділу поліції, щоб дати пояснення щодо отриманих хлопцем  тілесних пошкоджень (мовляв, опергрупа була зайнята і не змогла сама приїхати до лікарні): "Ми дісталися до райвідділу, все пояснили, та нам сказали, що справа на однокласників сина порушуватись не буде, оскільки вони є неповнолітніми особами (але обіцяли провести з ними профілактичну бесіду), а от щодо батьків цих учнів – то це окрема справа, зазвичай за неналежне виховання дітей дорослим погрожує адміністративний штраф".

Старший інспектор ювенальної превенції сектору превенції Корабельного ВП ГУНП капітан поліції Сергій Гіждєван підтвердив факт звернення в поліцію мами шестикласника школи № 33, побитого на уроці фізкультури.

Крім того, Іванна розповіла, що після її повідомлення про цей випадок до школи, туди викликали батьків хлопців, з якими бився її син. Та після цього мати постраждалого, за її словами, почала отримувати по телефону погрози від матері іншого учасника бійки: "Вона мені каже: "Ти не боїшся, що я тебе зустріну і волосся тобі повисмикую?". Крім погроз надходять і негарні побажання на адресу мого сина.

Сьогодні, 20 вересня, мати побитого учня запросили до школи, аби поговорити про ситуацію, що склалася: "В кабінеті директора були присутні також класний керівник 6-Б классу, заступник директора з виховної роботи та вчителька фізкультури, на уроці якої  трапилася бійка. Вона каже, що поки займалася з дівчатами, хлопці грали у футбол, і коли вона повернулася до них, то вже побачила, як ті б’ються, підбігла, розборонила. Каже, що повідомила про бійку заступнику директора та классному керівникові, а та раніше стверджувала, що дізналася про неї лише від мене, — каже Іванна. — А ще кажуть, що мати одного з учасників бійки Аліна збирається скаржитися на мене до поліції, начебто це я їй погрожую. Загалом, все перекрутили".

Жінка розчарована сьогоднішньою розмовою в кабінеті директора школи: "Крім стандартних фраз, що вони з цим розберуться, я нічого нового не почула. Мабуть, мушу звертатися до Управління освіти з цією давнішньою проблемою відносин між підлітками, яку в школі вирішити не можуть".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв