У Миколаєві в 213 будинках наршеті включили опалення

У місті запустили 105 котелень, але батареї потеплішали в меншій частині житлових будинків
Depo.Миколаїв
21 жовтня 2016 10:07
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві в 213 будинках наршеті включили опалення
У Миколаєві в 213 будинках наршеті включили опалення

Станом на 20 жовтня в Миколаєві запустили 105 котелень, в тому числі, котельню ПАТ "Миколаївська ТЕЦ". Тепло з'явилося в 33 медичних установах міста з 51, 30 дитячих садках з 73, а також 23 школах з 72.Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

Батареї потеплішали в 13 закладах культури, в спортивній галузі поки тільки в двох закладах стало тепліше. У житловому фонді міста Миколаєва з 2014 будинків опалюватися почали 213 (198 з яких належать до міської комунальної власності, 11 - ОСББ, 4 відомчих будинки).

Зауважимо, що вчора у Миколаївському пологовому №2 опалення ще не було. Наразі у мерії не повідомили, чи стало там тепло.

Гройсман та Зубко пожурили Сєнкевича через відсутність тепла у миколаївців.

Нагадаємо, що учнів з 19 жовтня відправили з навчання додому, оскільки в школах немає тепла. Батькам дитсадівців радять також залишити дітей вдома за можливості. Студентам же доводиться грітися на "парах" в куртках.

Зауважимо, що тиждень тому мерія відзвітувала, що будинки до подачі тепла готові, але питання за "Нафтогазом", який не хотів давати ліміти тепла через борги тепловиків. При цьому Миколаївщина є однією з областей, які найменше заборгували "Нафтогазу".

Варто додати, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що до 15 жовтня НАК "Нафтогаз" підпише договір поставки газу для виробництва тепла населенню.

У мерії 19 жовтня прокоментували, що угоди з "Нафтогазом" підписано: якісне тепло обійцяють по всьому місту за п'ять-сім днів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв