ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві успішно випробували силову установку для кораблів ВМС Індії

Запуск випробувань головного газотурбінного агрегату відбувся на "Зоря"-"Машпроект"
Depo.Миколаїв
18 лютого 2016 09:58
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві успішно випробували силову установку для кораблів ВМС Індії
У Миколаєві успішно випробували силову установку для кораблів ВМС Індії

На  миколаївському заводі "Зоря"-"Машпроект" відбувся запуск випробувань головного газотурбінного агрегату для кораблів ВМС Індії, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаївської міськради. 

Спостерігали за ходом випробувань мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, губернатор Вадим Меріков, надзвичайний і повноважний посол Республіки Індія в Україні Манодж Кумар Бхарті, директор державного концерну "Укроборонпром" Роман Романов, генеральний директор ДП "Зоря"-"Машпроект" Костянтин Картошкін.

У Миколаєві успішно випробували силову установку для кораблів ВМС Індії - фото 1

"Сьогодні ми показуємо перший головний агрегат з модернізованою системою управління, передаємо замовнику. Це означає, що ми не тільки поставляємо старі розробки, а й беремо участь з нашим замовником - індійським Військово-морським флотом - у нових розробках. Тобто рівень партнерства у нас дуже високий. Наприкінці січня ми підписали спільну генеральну угоду про співпрацю на 10 років, яка спрощує процедуру взаємодії підприємства із замовником. Ми можемо сказати, що у нас є стратегічний партнер на найближчий час", - сказав генеральний директор ДП "Зоря"-"Машпроект" Костянтин Картошкін.

У Миколаєві успішно випробували силову установку для кораблів ВМС Індії - фото 2

Манодж Кумар Бхарті відзначив: "Більше 30 кораблів флоту Індії були обладнані продукцією "Зорі"-"Машпроект". Ми вийшли на такий рівень співпраці, коли можемо говорити про розширення співпраці у вигляді спільних підприємств і спільних проектів. Сьогодні для нас дуже важливий день, оскільки ми побачили, як працює система двигунів, які обладнані контрольної системою, розробленою у співпраці з індійською фірмою".

У Миколаєві успішно випробували силову установку для кораблів ВМС Індії - фото 3

Міський голова Олександр Сєнкевич заявив, що реалізація подібних проектів важлива не тільки для заводу "Зоря"-"Машпроект", а й для усього міста, оскільки підприємство є одним з найбільших платників податків Миколаєва.

"Оскільки завод "Зоря"-"Машпроект" є одним з містоутворюючих підприємств, одним з найбільших платників податків реалізація таких проектів є дуже важливою для нас. Від цього залежить добробут городян. Вихід на нові ринки дозволить підприємству розвиватися", - сказав мер Миколаєва.

У Миколаєві успішно випробували силову установку для кораблів ВМС Індії - фото 3

Олександр Сєнкевич додав: "Мені цікаво поспілкуватися з нашим індійським гостем, виходячи з тих міркувань, щоб запропонувати Миколаїв як майданчик для інвестування. Хочу запросити його ще раз до нашого міста, щоб познайомити з Миколаєвом, показати наш потенціал. Я сподіваюся на подальшу співпрацю з Індією".

У Миколаєві успішно випробували силову установку для кораблів ВМС Індії - фото 5

Відзначимо, що контракт на оснащення чотирьох кораблів ВМС Індії було підписано 2013 року. Сьогодні установка готова до пред'явлення замовнику. Вона вперше оснащена мікропроцесорною системою управління, розробленою миколаївськими фахівцями із застосуванням елементної бази виробництва американської компанії. Також була створена нова паливна система. А для проведення випробування агрегатів такої серії модернізовано випробувальний бокс.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв