У Миколаєві управління юстиції хоче відібрати будівлю в "Укроборонпрому"

Нині в ній знаходиться лікарня та Суднобудівний завод ім. 61 комунара
Depo.Миколаїв
31 травня 2016 11:31
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві управління юстиції хоче відібрати будівлю в "Укроборонпрому"
У Миколаєві управління юстиції хоче відібрати будівлю в "Укроборонпрому"

Вчора, 30 травня, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, регулювання комунальної власності, приватизації та капітального будівництва, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі облради.

Члени постійної комісії розглянули Звернення до Кабінету Міністрів України стосовно передачі будівлі за адресою м. Миколаїв, вул. Адміральська, 38, на баланс Міністерства юстиції України.

"Наразі в Миколаївській області існує гостра проблема із розміщенням державних установ Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області та Господарського суду Миколаївської області. Депутати Миколаївської обласної ради вирішили внести на розгляд 5 сесії обласної ради звернення до Кабінету Міністрів України із проханням передати будівлю за адресою м. Миколаїв, вул. Адміральська, 38, яка зараз знаходиться на балансі державного концерну "Укроборонпром", на баланс Міністерству юстиції України, з метою подальшого розміщення в цьому приміщенні Головного територіального управління юстиції Миколаївської області та всіх його підрозділів", - йдеться у повідомленні.

Нині за адресою вул. Адміральська, 38 знаходиться Центр первинної медико-санітарної допомоги №5, а також державне підприємство Суднобудівний завод 61 комунара. Кого саме виселити з примішення намагається управління юстиції не уточнюється. Куди в разі прийняття рішення про передачу приміщення буде переміщено лікарню також не зазначається. Зважаючи на те, що приміщень для державних установ у Миколаєві не вистачає, лікарню можуть просто закрити. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв