У Миколаєві учням художньої школи не вистачає приміщень

Батьки звернулися до депутатів міськради допомогти вирішити проблему
Depo.Миколаїв
19 квітня 2016 12:18
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві учням художньої школи не вистачає приміщень
У Миколаєві учням художньої школи не вистачає приміщень

У Миколаєві дитячій художній школі немає де розміщуватися. Декілька років тому учнів переселили в приміщення, що не відповідають нормам та потребують ремонту. Про це на сесії міськради сьогодні, 19 квітня, розповіли батьки учнів школи. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Представник батьків Ігор Куцар розповів, що в школі на "бюджеті" навчається 251 учень, платників 54. У 2014 році в зв'язку з аварійною ситуацією школу переселили з Адміральської до приміщення колишнього інтернату для дітей з вадами слуху. Але воно не відповідає санітарним та пожежним нормам. У бюджеті на 2016 рік коштів для ремонту не передбачено. 

Батьки написали звернення до депутатів і мера Олександра Сенкевичу з проханням вирішити цю проблему. "На жаль площа дитячої художньої школи не в змозі прийняти таку кількість дітей. Кількість учнів з кожним днем ​​збільшується. Я був свідком, коли батьки приводять дітей, а керівництво відмовляє в прийомі на навчання, мотивуючи це тим, що не вистачає навчальних приміщень", - розповів Ігор Куцар.

На його думку, питання можна вирішити, якщо будівлю на Спаській передадуть з балансу управління освіти та баланс управління культури. Це питання вирішили обговорити мер разом із керівниками вказаних управлінь, а потім розглядатиме депутатьска комісія.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Мітки: Миколаїв