У Миколаєві у дитячому садочку отруїлися шестеро вихованців

У санстанції оцінюють, що хвороба середнього ступеню тяжкості
Depo.Миколаїв
15 серпня 2016 16:46
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві у дитячому садочку отруїлися шестеро вихованців
У Миколаєві у дитячому садочку отруїлися шестеро вихованців

У Миколаєві дитячому садочку №29 "Саманта" зареєстрували групове отруєння дітей. Про це йдеться на сайті Державної СЕС, повідомляє Depo.Миколаїв.

Групове захворювання на гастроентероколіти зареєструвала 10 серпня ДУ "Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України". "Встановлено попередні діагнози: гострий гастроентероколіт - п'ять осіб та харчова токсикоінфекція – одна особа. Етіологічний фактор та фактор передачі – встановлюється", - йдеться в повідомленні.

Станом на сьогодні, 15 серпня, захворіли шестеро дітей. Всі вони госпіталізовані в обласну дитячу інфекційну лікарню, відділення № 2. Форми перебігу хвороби - середньої ступені важкості.

Фахівці ДУ "Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України" розробили План заходів щодо локалізації та ліквідації групового захворювання: обстежили 19 дітей в контактному осередку, провели заключну дезінфекцію, з контактними особами встановили медичне спостереження.

Про випадок групового захворювання на кишкову інфекцію проінформовано в.о. голови ОДА та Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв