У Миколаєві Центр адмінпослуг хочуть переселити у нічний клуб

Будівлю планують придбати за 12 млн грн і переобладнати, в тому числі навіть змінити карту пересування деяких маршруток
Depo.Миколаїв
5 листопада 2016 11:19
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві Центр адмінпослуг хочуть переселити у нічний клуб
У Миколаєві Центр адмінпослуг хочуть переселити у нічний клуб

У якості ймовірного приміщення для розміщення ЦНАП (Центр надання адміністративних послуг) розглядається будівля колишнього нічного клубу "Дев'ятка", що обійдеться міському бюджету у 12 млн гривень. Про це під час засідання депутатської комісії з питань планування бюджету повідомив заступник міського голови Юрій Степанець, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Новости-N".

Степанець зазначив, що нинішнє приміщення ЦНАПУ дуже обмежене, через це центр не може надавати масу послуг. А ось будівля нічного клубу підійшла б для цих цілей. Приміщення перебуває на кордоні двох районів, в цьому місці зручна транспортна розв'язка, поруч проходять тролейбус і трамваї.

Віце-мер підкреслив, що якщо приміщення буде придбано, то в подальшому планується змінити карту пересування деяких маршруток. Приміщення має три поверхи. Передбачається, що на першому поверсі буде зал очікування із зоною для дітей і зоною надання банківських послуг. На другому - сам офіс, де буде проходити реєстрація, а також є підвал, щоб розташувати там архів. 

Деякі депутати не були у захваті від ідеї. Сергій Кантор зазначив, що ціна будівлі зависока. В якості альтернативи він запропонував під ЦНАП віддати будівлю Ленінського райвиконкому (Інгульський район).

Поспілкувавшись, члени комісії зійшлися на думці, що райвиконком - це не варіант. У підсумку депутати підтримали пропозицію про придбання будівлі клубу для розміщення Центру надання адміністративних послуг, за умовою зниження ціни. Проти був один голос від Сергія Кантора.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв