У Миколаєві троє прихильників "Новоросії" відбулися умовним строком

Чоловіків, які вішали сепаратистські прапори та паплюжили свастикою державні символи України, звільнили з-під варти у залі суду
Depo.Миколаїв
18 червня 2016 13:15
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві троє прихильників "Новоросії" відбулися умовним строком
У Миколаєві троє прихильників "Новоросії" відбулися умовним строком

Вчора, 17 червня, в Корабельному райсуді суддею Андрієм Федорченко був винесений вирок у справі обвинувачених Станіслава Седунова, Костянтина Стаднічука і Сергія Вигорницького, яким інкримінувалися посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, наругу над державними символами, а першим двом - ще й незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Відбулись вони умовним строком. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Корабелов.Інфо".

Як встановив суд, на початку липня 2015 року Стаднічук, Вигорницький і Седун, підтримуючи ідею відокремлення Миколаївської області від України та подальше входженням до "Новоросії", вступили в злочинний зговір. Систематично, напередодні святкування державних українських свят, вони мали встановлювати в публічних місцях прапори "Новоросії" та малювати нацистську символіку на державному прапорі України.

У Миколаєві троє прихильників "Новоросії" відбулися умовним строком

Так, протягом липня-жовтня 2015 року обвинувачені неодноразово виготовляли та встановлювали прапори "Новоросії" та паплюжили свастикою прапор України. При цьому доступ до них зловмисники обмежували, встановлюючи імітаційні вибухові пристрої, розтяжки та навчальні гранати. 

Як з'ясувалося, до судового засідання між прокурором Ігорем Козирєвим, який представляє сторону обвинувачення, і обвинуваченими Седуновим, Стаднічуком і Вигорницьким за участю захисників Трушнікова, Титаренка, Чуба, згідно з умовами статті 472 КПК України ("Зміст угоди про визнання винуватості) укладено угоди про визнання винності, аналогічні за своїм змістом.

Так, обвинувачені беззаперечно визнали свою провину. Ухвливши угоду, суд призначив покарання: кожен із засуджених отримав п'ять позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробуванням строком на три роки, з покладанням обов'язків, передбачених статтею 76 частини 1 пунктів 2,3,4 КК України.

Запобіжний захід, обраний щодо обвинувачених, суд ухвалив скасувати, звільнивши Стніслава Седунова, Костянтина Стаднічука та Сергія Вигорницького з-під варти в залі суду. "Бомба!", - так відреагував на оголошений вирок один із присутніх у залі суду "азовців". Активісти заявили, що не залишать цю справу просто так.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному суді Миколаївської області через Корабельний районний суд міста Миколаєва протягом 30 днів з моменту його оголошення, виключно з підстав, передбачених статтею 394 частиною 3 КК України.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв