У Миколаєві триває будівництво нового травмпункту

Останні декілька років трамвмпункт ЛШМД знаходився в аварійному стані, тож було вирішено перенести його в іншу будівлю
Depo.Миколаїв
26 вересня 2016 19:14
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві триває будівництво нового травмпункту
У Миколаєві триває будівництво нового травмпункту

Вже в наступному році у Миколаєві з'явиться новий міський травматологічний пункт. Його будівництво вже перейшло в активну стадію, про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав головний лікар ЛШМД Анатолій Дем'янов, повідомляє Depo.Миколаїв.

У Миколаєві триває будівництво нового травмпункту - фото 1

На місці старої одноповерхової будівлі з'явиться новенький корпус в три поверхи: "Будівництво нового міського травматологічного пункту входить в активну стадію. На цьому місці буде стояти 3-х поверховий красень, що на проекті. Переконливе прохання до водіїв особистого автотранспорту, у нас і так мало місце для комфортного будівництва, у персоналу теж є транспорт, все це призводить до ускладнення руху "швидких", а це впливає на здоров'я і часом життя пацієнтів... Залишайте особистий транспорт перед в'їздом до лікарні , особливо це стосується водіїв з ім'ям "аменівсе можна"... Заздалегідь прошу вибачити за тимчасові незручності. Але результат, сподіваюся, буде коштувати наших з вами очікувань".

У Миколаєві триває будівництво нового травмпункту - фото 2

Варто зазначити, що останні декілька років трамвмпункт ЛШМД знаходився в аварійному стані, тож було вирішено перенести його в іншу будівлю. Тепер він знаходитиметься в приміщенні колишньої їдальні.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв