У Миколаєві "трансформують" художній музей

Українські дизайнери створять на основі експонатів колажі, які дозволять музею спілкуватися на зрозумілій мові з молоддю 
 

Картини Мурашка, Рєпіна, Сєрова, Верещагіна, Петрова-Водкіна, Тишлера, Серебрякової та інших відомих живописців "трансформують" образ Миколаївського обласного художнього музею ім. В.В. Верещагіна. Команда відомих українських дизайнерів створить на основі реальних експонатів колажі, які дозволять музею спілкуватися на зрозумілій мові з молодою аудиторією, передає Depo.Миколаїв із посиланням на повідомлення міськради.

Робота з оцифрування і "перетворення" матеріалів музейних фондів проходить в рамках проекту "Трансформація художнього музею в сучасний культурний хаб".

 Іноді музеї, будинки культури, бібліотеки у більшості жителів Миколаєва асоціюються з пережитками минулого і обтяженням масою стереотипів. Тому подібна промо продукція може стати унікальною візуальною мовою, яка зможе привернути увагу аудиторії різного віку і викликати інтерес серед інших варіантів проведення дозвілля.

 Розробкою нових сенсів займуться відомі українські графічні дизайнери та майстри колажу, які співпрацюють з багатьма успішними вітчизняними та міжнародними брендами.

На сьогоднішній день вже сфотографовані та оцифровані всі необхідні картини. Наразі йде робота над створенням макетів для різних типів друку.

 Нагадаємо, що з'явилася повна програма фестивалю "Ніч у Львові".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв