У Миколаєві торгаші перекрили проспект Центральний

Торгівці місцевого ринку вимагають, щоб господар зменьшив плату за торгові точки
Depo.Миколаїв
8 вересня 2016 12:01
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві торгаші перекрили проспект Центральний
У Миколаєві торгаші перекрили проспект Центральний

У Миколаєві знов бунтують торгаші. Працівники ринку, який знаходиться в районі вул. 3-тя Слобідська, перекрили пр. Центральний. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав підприємець Дмитро Талпа, повідомляє Depo.Миколаїв.

У Миколаєві торгаші перекрили проспект Центральний - фото 1

Торгаші вимагають, щоб господар ринку зменьшив плату за торгові точки: "Пр. Центральний перекритий. Люди вимагають від господаря ринку на 3-й зменшити плату за торгові точки (зараз вони платять 1000 за кв. метр)".

У Миколаєві торгаші перекрили проспект Центральний - фото 2

Зазначимо, що даний ринок належить ПП "Юліана-Сервіс" директора Магерамова Аладдіна Айдин Огли. Пікетувальники називають його "рабовласником" та просять допомоги. 

У Миколаєві торгаші перекрили проспект Центральний - фото 3

Нещодавно влада піддала сумніву законність реконструкції на ринку, адже  управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Миколаївській області скасував реєстрацію декларації про початок виконання будівельних робіт з реконструкції торгового комплексу в Миколаєві на 3-й Слобідській 54-Б (Дзержинського).

Станом на 12:00 мітингувальники розблокували проїжджу частину. На місці події також прибув начальник Центрального відділу поліції Микола Калачов. Представник протестуючих Юрій Коган разом з Калачов попрямували до представників місцевої влади для обговорення ситуації, що виникла.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв