У Миколаєві супермаркет піариться фейковою знижкою для АТОшників

Обіцяна знижка на покупки в 7% на практиці є лише піаром
Depo.Миколаїв
8 жовтня 2016 10:05
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві супермаркет піариться фейковою знижкою для АТОшників
У Миколаєві супермаркет піариться фейковою знижкою для АТОшників

У миколаївському супермаркеті "Фуршет", що в Корабльному районі міста, нагло обдурюють учасників АТО. Магазин піариться знижкою для захисників України, яку не надає, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Корабелів.Інфо". 

Як повідомив покупець з карткою АТОшника, він здійснив покупки та мав отримати 7% знижку, яка склала нуль гривень: "На касі мене розрахували, при цьому я розплатився своєю особистою соціальною карткою учасника АТО, яка дає знижку на продукти 7%. Не відходячи далеко від каси, вирішив подивитися в чеку, на яку суму мені зробили знижку. Переглянувши уважно на чек, звернув увагу, що в ньому дійсно стоїть знижка 7%, але чомусь сума в гривнях вказана як "нуль". Перерахувавши всі ціни в чеку, переконався, що так, дійсно знижку мені не зробили, а просто написали: знижка 7% - 0 грн". 

Адміністратор не змогла пояснити ситуацію та відправила АТОшника до керівництва: "З цієї ситуації звернувся до адміністратора. Вона пояснила, що керівництва немає, вже пізно, приходьте завтра. Виходячи з магазину, звернув увагу на те, що на всіх касах "ФуршетуЦ на даний момент розклеєні листівки про те, що учасникам АТО по соціальній карті знижки не робляться на сигарети, алкоголь, подарункові і акційні товари. На наступний день, прийшовши в магазин, адміністратор мені пояснила, що соціальна карта учасника АТО діє тільки на певний список товарів, який вона надати не може, так як він знаходиться у неї в голові". 

Боєць обурений наглістю супермаркету, який просто робить собі імідж на фейковій знижці: "Виходить, соціальна програма підтримки учасників АТО проводиться тільки на папері, за рахунок неї мережа супермаркетів "Фуршет" пропіарилась на всю країну і навіть спромоглася в чеках писати знижку в 7%. А насправді все це - всього лише 0 грн".

У Миколаєві супермаркет піариться фейковою знижкою для АТОшників - фото 1

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв