ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві судять горе-підприямця, який створив у себе вдома нарколабораторію

Чоловік торгував амфетаміном
Depo.Миколаїв
24 лютого 2016 18:53
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві судять горе-підприямця, який створив у себе вдома нарколабораторію
У Миколаєві судять горе-підприямця, який створив у себе вдома нарколабораторію

У Центральному районному суді Миколаєва закінчується розгляд кримінального провадження за обвинуваченням громадянина в незаконному виготовленні, зберіганні та збуті психотропної речовини - амфетаміну, а також у незаконному придбанні та зберіганні відповідного обладнання, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі суду. 

В обвинувальному акті, складеному органом досудового слідства, зазначено, що обвинувачений неодноразово незаконно виробляв і збував амфетаміни з корисливих мотивів. 26 вересня 2015 року він був затриманий працівниками правоохоронних органів, на той момент також мав при собі вказаний психотропний засіб.

У ході проведення обшуку за місцем тимчасового проживання обвинуваченого, було виявлено та вилучено обладнання, призначене для виготовлення психотропних речовин.

По закінченні досудового розслідування справу було направлено до Центрального районного суду, де її розглядає судова колегія у складі головуючого Сергія Медюка та суддів Володимира Алєйнікова й Олександра Чулупа.

По закінченню судового розгляду, в ході дебатів представник державного обвинувачення попросив суд визнати обвинуваченого винним у скоєнні інкримінованих йому злочинів і призначити йому покарання у вигляді 6 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Захисник обвинуваченого повідомив суду, що його підзахисний щиро кається у скоєних злочинах та попросив призначити йому менш суворе покарання - 5 років позбавлення волі, застосовуючи норму ст.69 КК України.

Сам обвинувачений в останньому слові заявив у суді, що жалкує про те, що зробив, та просив суд повірити йому, що він не буде більше "цим займатися".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв