У Миколаєві суд заборонив встановлювати рекламу на ринку

Разом з цим скасовано заборону на демонтаж реклами на огорожі ринку "Факел"
Depo.Миколаїв
5 липня 2016 13:05
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві суд заборонив встановлювати рекламу на ринку
У Миколаєві суд заборонив встановлювати рекламу на ринку

У Центральному районному суді м. Миколаєва розглянуто позов представника ГО «Факел» - Фонд Сприяння молодим науковцям і обдарованій молоді» до виконкому Миколаївської міської ради.

Позивач звернувся до суду із позовом щодо скасування рішення виконкому Миколаївської міської ради про відмову у видачі дозволів на розміщення зовнішньої реклами на огорожі ринку «Факел» у місті Миколаєві.

Представник ГО "Факел" - Фонд Сприяння молодим науковцям і обдарованій молоді" посилався на те, що у видачі дозволів йому було відмовлено безпідставно і всупереч Правилам розміщення зовнішньої реклами у м. Миколаєві. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Центрального райсуду.

У ході судового розгляду суддею Галиною Подзігун встановлено, що заяви про видачу дозволів подавались позивачем відносно декількох рекламних конструкцій у кожній.

Водночас, відповідно до п.5 Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Миколаєві передбачено можливість отримання виключно одного дозволу на один, конкретно визначений, рекламний засіб. Натомість в екземплярах документації наданої позивачем таких засобів було кілька, що зрештою і стало причиною відмови з боку виконкому міськради.

Судом встановлено порушення позивачем правил в частині оформлення дозволів більш ніж на один рекламний засіб, у зв'язку з чим, в задоволенні позову суд відмовив.

При цьому було скасовано заходи забезпечення даного адміністративного позову та знято тимчасову заборону здійснення будь-яких дій щодо демонтажу рекламних засобів зовнішньої реклами у вигляді рекламних засобів на огорожі ринку "Факел", що були накладені ухвалою суду 14 червня.

Нагадаємо, що всі 17 "пеліпасівських" бордів біля автовокзалу демонтували.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв