У Миколаєві суд відправив під варту військового з Дніпра, який зливав дані про розташування ЗСУ на Херсонщині
Підозрюваний зняв на мобільний телефон монітори з картами та умовними позначеннями, а потім відправив відео. Згодом втік з частини
- Миколаїв
-
5 квітня 2025 12:32

Про це повідомляє пресслужба суду, пише Depo.Миколаїв.
У Центральному районному суді Миколаєва застосовано міру запобіжного заходу до 29-річного військового, який зливав інформацію про розташування ЗСУ.
Відповідно до матеріалів клопотання, підозрюваний - мешканець Дніпра, перебуваючи за місцем тимчасової дислокації своєї військової частини у Херсонський області, відзняв на камеру мобільного телефону монітори, на яких в онлайн-режимі відображається інформація із зображенням карт, умовних позначень, за можливістю ідентифікації їх на місцевості.
Зазначений відеофайл він відправив, за допомогою застосунку Telegram, своїй співмешканці, яка не має відношення до ЗСУ. Окрім цього, за деякий час, він залишив місце несення служби і ухилявся від її несення до моменту затримання правоохоронними органами.
Підозрюваний визнав свою винуватість, проте заперечував проти задоволення клопотання. Його захисник підтримав позицію клієнта, просив при обранні запобіжного заходу визначити розмір застави.
За результатами розгляду, слідчий суддя постановила застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, без визначення розміру застави.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:48Вимагали хабарі за повернення із СЗЧ без юридичних наслідків для бійців: ДБР викрило військових на Миколаївщині
- 23:23 Від початку цієї доби відбулося 115 бойових зіткнень
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео
- 23:25Літній сезон: Медики назвали українські пляжі на яких не можна купатися
- 22:35 Російська армія продовжує спроби посунути лінію фронту, лише за поточну добу було 134 таких спроб
- 09:31 Розпочалася 1 194 доба війни рф проти України: Ситуація на фронті
- 09:22 Минулої доби на фронті окупанти намагалися 191 раз прорвати оборону ЗСУ
- 22:22 На фронті сьогодні окупанти намагалися майже 120 разів прорвати нашу оборону, - Генштаб ЗСУ
- 11:55На Миколаївщині зафіксовано приліт балістики по фермерському господарстві ФОТО
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 22:35З початку доби на фронті відбулося 166 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
- 11:55 В Україні через нічну комбіновану атаку рашистів постраждали майже сотня українців
- 11:35 На фронті гаряче. За добу було більш як 200 атак окупантів
- 09:01Ворожий дрон влучив у пʼятиповерхівку у Миколаєві: Є жертва та поранені (ВІДЕО) Відео
- 09:33 За добу на фронті відбулося понад двісті боєзіткнень
- 12:10В Миколаєві через вибух газу в багатоповерхівці постраждала жінка
- 11:50Трагедія на Миколаївщині: Від вибуху гранати загинув трирічний хлопчик та 41-річна жінка
- 22:34 Ситуація на фронті: За добу 139 бойових зіткнень
- 09:31 На фронті за добу відбулося 167 ворожих штурмів