ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві стартував пілотний проект з підготовки інструкторів кроссфіт для військових

Система кроссфіт використовується вже десять років у підготовці біців країн НАТО
Depo.Миколаїв
6 квітня 2016 17:12
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві стартував пілотний проект з підготовки інструкторів кроссфіт для військових
У Миколаєві стартував пілотний проект з підготовки інструкторів кроссфіт для військових

Ініціаторами та організаторами проекту виступили Всеукраїнський центр волонтерів "The People's Project" та благодійний фонд "Благочестя" спільно зі спортивним клубом L-Fitness. Про це йдеться на сайті Міноробни, повідомляє Depo.Миколаїв.

За словами професійного кроссфіт-тренера Валерія Кисіля, в минулому —військовослужбовця-десантника, CrossFit (кроссфіт) — це нова система фізичної підготовки, яка вже понад десять років використовується у підготовці військових країн НАТО. Для української армії ця методика поки що нова, її застосування у військах дозволить проводити тренування різних груп м'язів, водночас збільшуючи їхню силу, гнучкість і діапазон руху. Також система підготовки виховує неймовірну витривалість і відчуття балансу. CrossFit рекомендується всім, хто хоче бути в хорошій фізичній формі.

Для участі в проекті з близько півсотні фізично підготовлених військовослужбовців-кандидатів тренери відібрали два десятки найбільш підготовлених. Саме ці хлопці через три місяці повинні стати першими інструкторами з кросфіт серед військових. На першому етапі група проходить тестування своїх фізичних можливостей. Проводиться воно у режимі змагання за короткий термін часу. Це змушує бійців "включитися" на всі сто відсотків.

Далі на учасників проекту чекає різноманітна інтенсивна програма зі спеціальними різновидами вправ та теоретичними лекціями з фізичної підготовки. Після завершення курсу бійці пройдуть фізичне і психологічне тестування, за результатами яких найкращі отримають сертифікат інструктора і зможуть тренувати інших військовослужбовців самостійно.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв