У Миколаєві стартував арт-проект "Моя неосяжна Україна"

Цього року арт-проект "Моя неосяжна Україна" присвячений красі Криму
Depo.Миколаїв
12 червня 2016 16:39
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві стартував арт-проект "Моя неосяжна Україна"
У Миколаєві стартував арт-проект "Моя неосяжна Україна"

Вчора, 11 червня, в дитячому містечку "Казка" стартував open air арт-проект "Моя неосяжна Україна", в якому, поряд з професійними художниками і музикантами, беруть участь юні обдарування Миколаєва, вихованці дитячих шкіл мистецтв, музичних шкіл міста, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради. 

"Такий симбіоз цікавий тим, що у наших дітей буде можливість багато чому навчитися. Ми сьогодні почуємо музичні твори у виконанні педагогів і їх вихованців. Протягом усього дня в дитячому містечку «Казка» буде проходити виставка і велика концертна програма", - повідомила Лілія Заворотня, начальник управління культури та охорони культурної спадщини міської ради.

На виставці художньої творчості представлено близько 60 робіт миколаївських художників і 160 картин учнів миколаївських шкіл естетичного виховання.

Міський голова Олександр Сєнкевич привітав учасників арт-проекту, зазначивши, що таких креативних заходів "в дусі часу" місту дуже не вистачає: "Потрібно не сидіти і чекати, а творити, ось ці дитячі роботи говорять про те, що в Миколаєві є креатив і творчість. Містечко "Казка" стає місцем, де городяни з дітьми не просто відпочивають, а й наповнюються позитивною енергією. Сподіваюся, що це тільки початок нових цікавих проектів".

Цього року арт-проект "Моя неосяжна Україна" присвячений красі Криму. Організатори сподіваються, що проект буде довгостроковим і надалі темою творчих робіт можуть стати Карпати, неосяжні степи Херсонщини і Миколаївщини, вулички Львова і Одеси.

Підведення підсумків проекту відбудеться напередодні Дня Незалежності України в міському виставковому залі. Переможці отримають цінні подарунки, зокрема, роботи професійних художників.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв