ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві стартувала фотовиставка "Літопис нашої пам’яті"

Виставка присвячена 72-річниці визволення міста Миколаєва від німецько-фашистських загарбників
Depo.Миколаїв
16 березня 2016 14:09
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві стартувала фотовиставка "Літопис нашої пам’яті"
У Миколаєві стартувала фотовиставка "Літопис нашої пам’яті"

Сьогодні, 16 березня, у холі обласної ради відкрилася виставка Миколаївських фотохудожників "Літопис нашої пам’яті", про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаївської ОДА. 

Ініціаторами виставки виступили Ольга Криницька, голова правління Миколаївського обласного благодійного фонду "Індиго" та Денис Ганчак, голова Миколаївського молодіжного творчого клубу "Імпульс". Виставка присвячена 72-річниці визволення міста Миколаєва від німецько-фашистських загарбників і триватиме до 31 березня.

У своїх фотороботах автори намагалися передати любов до рідного краю та проілюструвати сторінки історії нашого народу, після визволення Миколаєва.

У Миколаєві стартувала фотовиставка "Літопис нашої пам’яті" - фото 1

Багато років минуло від незабутнього березня 1944 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

Фронтовик, Григорій Михайлович Шейко, який пройшов всю війну і закінчив її у Берліні, подякував юним фотохудожникам, за те, що змогли через фотографії показати велич подій: "Пройдуть віка, але в пам’яті має залишиться велика перемога нашого народу. Хотілось, що ця естафета продовжилася, щоб ви передавали пам'ять своїм дітям, онукам, правнукам. Збережіть реліквії, які залишились з тих часів та нести правду про історію. Без знання історії не можливо виховати патріотів, захисників своєї Батьківщини".

У Миколаєві стартувала фотовиставка "Літопис нашої пам’яті" - фото 2

На виставці представлені роботи миколаївців, серед яких Денис Ганчак, голова Миколаївського молодіжного творчого клубу "Імпульс", Сергій Кононенко, Олександр Сайковський (газета "Вечерний Николаев" фотокореспондент), Ксенія Стаканова, Марія Маєрдон, Марина Дев’ятова, Ігор Ермолаєв, Олена Гусєва, Сергій Гусєв, Ольга Крутінь, Олена Шандригіна, Юлія Орлова, Алiса Шандригiна учениця ЗОШ № 22, Ірина Iльницька.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв