У Миколаєві старі дощоприймачі замінять пластиковими решітками

Наразі дощоприймачі виводять за межі проїжджої частини
Depo.Миколаїв
19 серпня 2016 09:14
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві старі дощоприймачі замінять пластиковими решітками
У Миколаєві старі дощоприймачі замінять пластиковими решітками

У Миколаєві активно почали переносити дощоприймачі з проїжджої частини в зелену зону. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Подібні роботи проводили і раніше, але вони не мали системного характеру. "Загальна протяжність міської зливової каналізації становить 56 км, налічується 1080 дощоприймачів і ще 893 оглядових колодязів. Зараз ми проводимо інвентаризацію системи та визначаємо дощоприймачі, які потрібно винести за межі проїжджої частини", - говорить в. о. директора КП "ЕЛУ автодоріг" Наталія Горбенко.

Протягом липня-серпня працівники "ЕЛУ автодоріг" перемістили дощоприймачі й колодязі з доріг за такими адресами: вул. Космонавтів ріг вул. Нагірної, пр. Центральний ріг 3-ї Слобідської, вул. Нікольська ріг вул. Фалєєвської, вул. Нікольська ріг вул. Лягіна. На сьогодні завершуються роботи щодо переміщення по пр. Центральному, від вул. Садової до вул. 3-ї Слобідської, й "Дорлідер" почне асфальтувати цю ділянку дороги.

"Зовсім скоро не залишиться й сліду від колодязів та зливостоків на дорожньому полотні по пр. Центральному ріг вул. Інженерної, по вул. Пушкінській ріг вул. Адміральської, і поруч із зупинкою громадського транспорту по вул. Космонавтів ріг вул. Нагірної", - йдеться в повідомленні.

Старі чавунні продавлені дощоприймачі відправляють на смітник історії, замість них встановлюють міцні пластикові решітки, здатні витримувати навантаження в 12 тонн.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв