ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві спустили на воду пасажирський пароплав морського класу

"Анна" розрахована на 100 пасажирських місць та возитиме мешканців Скадовська
Depo.Миколаїв
21 квітня 2016 10:22
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві спустили на воду пасажирський пароплав морського класу
У Миколаєві спустили на воду пасажирський пароплав морського класу

Миколаївське підприємтсво "Артель" ЛТД днями стпустило на воду стомісне пасажирське судно "Анна ІІ". Минулого року компанія пустила по річці невеликі судна, які катали миколаївців по Південному Бугу. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

В.о. віце-мера Олександр Олефір під час спуску пароплава на воду зазначив, що раніше аналоги доводилося замовляти за кордоном. Тепер немає такої необхідності, оскільки є власне виробництво. Зараз постає питання про відновлення портпунктів та причальних стінок для річкового пароплавства.

Генеральний директор підприємства "Артель" ЛТД Дмитро Іванов розповів, що це вже другий пароплав виробництва "Артелі", за кілька місяців буде спущено на воду ще один та закладено наступне, четверте судно.

"На сьогодні ці судна для нашого власного флоту, ми їх ставимо на лінію, проте, якщо будуть покупці, ми готові їх продати. Перше судно, яке ми спустили, катало миколаївців по річці Південний Буг".

Новий пароплав "Анна ІІ" буде обслуговувати населення Скадовська, возити людей на косу Джарилгач. Це судно морського класу.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв