У Миколаєві спецслужби тренувалися боротися з тероризмом

У навчаннях взяли участь СБУ, патрульна поліція та поліція охорони
Depo.Миколаїв
17 серпня 2016 09:55
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві спецслужби тренувалися боротися з тероризмом
У Миколаєві спецслужби тренувалися боротися з тероризмом

У Миколаєві відбулися командно-штабне навчання на об'єкті місцевої філії обласної телерадіокомпанії. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі обласного управління СБУ.

"Мета навчання – вдосконалення практичних навичок підготовки і проведення антитерористичної операції та забезпечення ефективної міжвідомчої взаємодії", - повідомили у спецслужбі.

Під час навчання перевірили швидкість реагування суб'єктів боротьби з тероризмом на повідомлення про загрози, ефективність їх дій за різних сценаріїв розвитку ситуації. Відпрацьовано, зокрема взаємодію підрозділів патрульної поліції та поліції охорони при виконанні завдань поблизу об'єкта.

За підсумками навчання вдосконалено алгоритми управління силами, залученими до проведення антитерористичної операції, запобігання терористичним проявам та мінімізація їх наслідків. Днями також відбулося засідання координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Миколаївській області. "У засіданні взяли участь керівники регіональних органів СБУ, Національної поліції, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та інших суб'єктів боротьби з тероризмом. Учасники розглянули питання щодо посилення роботи підрозділів суб'єктів боротьби з тероризмом на Миколаївщині відповідно до встановленого рівня терористичної загрози", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що Миколаївщину віднесли до областей з ймовірним рівнем терористичної загрози.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв