У Миколаєві спецкомісія контролюватиме забезпечення житлом сімей військових

У наступному році виділятимуть компенсацію на придбання або будівлю житла родинам загиблих бійців та інвалідів АТО
Depo.Миколаїв
11 листопада 2016 16:09
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві спецкомісія контролюватиме забезпечення житлом сімей військових
У Миколаєві спецкомісія контролюватиме забезпечення житлом сімей військових

У Миколаєві створять комісію, яка розглядатиме заяви членів сімей військовослужбовців щодо поліпшення житлових умов. Таке рішення ухвалили члени виконкому сьогодні, 11 листопада, повідомляє Depo.Миколаїв.

За словами директора департаменту праці та соціального захисту населення Сергія Бондаренка, Кабінет міністрів затвердив постанову від 19 жовтня щодо забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь в АТО, а також інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців.

У зв'язку з цим необхідно створити комісію для контролю виконання постанови: "У наступному році буде передбачено компенсацію на придбання або будівлю житла для цієї групи. Згідно з постановою міська комісія буде урегульовувати виконання постанови", - розповів Бондаренко.

У Миколаєві спеціальна комісія контролюватиме питання забезпечення житлом сімей військових

Раніше повідомлялося, що під час робочого візиту в Миколаївську область міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак відвідав легендарну 79 окрему десантно-штурмову бригаду. Під час візиту обговорили питання будівництва житла для бійців.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв