ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві солдатів-дезертирів кинули до в'язниці

Легковажний військовослужбовець, який самовільно залишив військову частину і ухилявся від проходження військової служби
Depo.Миколаїв
28 квітня 2016 17:11
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві солдатів-дезертирів кинули до в
У Миколаєві солдатів-дезертирів кинули до в'язниці

Військова прокуратура Південного регіону України продовжує відстоювати в судах свою принципову позицію щодо необхідності реального покарання тих військовослужбовців, які в складний для нашої країни час відмовилися виконувати обов'язки військової служби, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі прокуратури. 

Так, Миколаївським районним судом Миколаївської області за вчинення кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 408 (дезертирство) КК України солдатів однієї з військових частин в Миколаївській області засуджено до 2 років позбавлення волі. Ще один солдат тієї ж частини за вчинення кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 408 (дезертирство) КК України тим же судом засуджено до 1 року позбавлення волі.

Зазначені військовослужбовці, призвані до лав Збройних сил України під час мобілізації, на початку березня минулого року покинули розташування частини, не маючи наміру взагалі повертатися на службу.

Крім того, ще один солдат з Миколаєва судом визнаний винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 407 (самовільне залишення військової частини або місця служби) КК України.

Легковажний військовослужбовець, який самовільно залишив військову частину і ухилявся від проходження військової служби тривалістю понад 9 місяців, тепер 1 рік проведе в місцях позбавлення волі.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв