У Миколаєві шукають претендентів до наглядової ради при лікарні

Працюватиме громадська "комісія" за пілотним проектом у обласній лікарні
Depo.Миколаїв
21 травня 2016 12:36
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві шукають претендентів до наглядової ради при лікарні
У Миколаєві шукають претендентів до наглядової ради при лікарні

За дорученням голови Миколаївської обласної державної адміністрації ВадимаМерікова було затверджено склад ініціативної групи для проведення відкритого формування Громадської наглядової ради з питань Миколаївської обласної лікарні. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

До складу ініціативної групи увійшли автори пілотного проекту та громадські активісти: представник Офісу розвитку Миколаївщини Ігор Щедрін, представниця ГО "Оберіг" Лариса Снігур, представник ГО "Медичний контроль" Володимир Тихонов. Ініціативна група розпочинає збір заявок від представників громадських організацій та депутатів обласної ради, які хочуть увійти до складу Громадської наглядової ради як постійні члени.

Увійти до складу Громадської наглядової ради мають право представники профільних громадських організацій (тобто тих, які за Статутом та дійсно опікуються охороною здоров'я, питаннями прав пацієнтів тощо), представники професійних об’єднань та профспілок медичної галузі, депутати Миколаївської облради, мешканці області. Для подання заявки від представника громадської організації (а також профспілки, або професійного об'єднання) необхідно надіслати на адресу ініціативної групи три документи: автобіографію кандидата від організації (з повною контактною інформацією); лист від організації за підписом її керівника, яким засвідчується делегування до складу Громадської наглядової ради; мотиваційний лист у вільній формі, написаний та підписаний самим кандидатом.

Для подання заявки від депутата Миколаївської обласної ради необхідно надіслати: автобіографію кандидата; документ, що засвідчує наявність представницького мандату (копію дійсного депутатського посвідчення); мотиваційний лист, написаний та підписаний самим кандидатом. Заявки приймаються до 1 червня 2016 року. "Документи просимо надсилати за електронною адресою inigroupgnr@gmail.com. Контактний телефон ініціативної групи: 063 301 51 90 (Ігор Щедрін)", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у Миколаєві запрацює перша в Україні наглядова рада при лікарні.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв