У Миколаєві реконструюють дитячу художню школу

Школа отримає додаткові будівлі і збільшить кількість учнів вдвічі
Depo.Миколаїв
15 червня 2016 14:52
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві реконструюють дитячу художню школу
У Миколаєві реконструюють дитячу художню школу

Невелика, але дуже красива будівля на вул. Спаській, 20 давно не вміщає всіх бажаючих. Сьогодні тут осягають основи художньої творчості 305 юних творців, 251 учень займається на бюджетній основі і 54 - на платній, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради. 

Нещодавно до міської комунальної власності перейшли будівлі інтернату для слабочуючих, які розташовані навпроти художньої школи, ось на їх базі і хочуть розширити миколаївську художку. На замовлення КП "Капітальне будівництво міста Миколаєва" практично підготовлений проект реконструкції будівель інтернату.

14 червня міський голова Олександр Сєнкевич на місці ознайомився з робочим проектом та розглянув план реконструкції з проектантами, представниками художньої школи та КП "Агентство розвитку Миколаєва".

Директор дитячої художньої школи Євгенія Кручиніна розповіла, що у школи наполеонівські плани. Мріють відкрити клас комп'ютерного дизайну, є викладачі цієї дисципліни, але ніде займатися, хочуть відкрити майстерню батика, майстерню ткацтва, майстерню офорта. І всі ці мрії можуть стати реальністю вже за рік-два.

Реконструкція будівлі інтернату передбачає його руйнування дощенту. Новий корпус матиме колишню конфігурацію, згідно з проектом додадуть ще один поверх. Всі приміщення додаткової будівлі школи просторі, світлі і пристосовані для виконання спеціальних завдань, наприклад, для замісу і випалу глини. У проекті враховані всі побажання і потреби замовника.

Проект буде представлений громадськості міста після отримання позитивного висновку експертизи.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв