У Миколаєві проводять обшуки в управлінні Держсанепідемслужби

За інформацією у ЗМІ, співробітники НАБУ і поліції оглядать і місця проживання керівництва служби
Depo.Миколаїв
30 червня 2016 14:05
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві проводять обшуки в управлінні Держсанепідемслужби
У Миколаєві проводять обшуки в управлінні Держсанепідемслужби

У четвер, 30 червня, в Головному управлінні Держсанепідемслужби в Миколаївській області, а також за місцем проживання його керівництва співробітники НАБУ і поліції проводять серію обшуків в рамках кримінальних проваджень, за фактами відкритих в корупції Держсанепідемслужби України. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Преступности.Нет".

Зазначимо, що в четвер, 30 червня, в робочому кабінеті затриманий головний санітарний лікар України Святослав Протас з начальником департаменту Санітарної служби України Олександром Чепурним. Крім того обшуки проходять в 19 обласних управліннях служби.

У той же час, за словами співрозмовника видання, сьогодні вранці до Миколаєва прибули співробітники НАБУ, які вручили співробітникам миколаївської поліції конверти з адресами, за якими необхідно провести обшуки. Йдеться про місця проживання керівництва ГУ Держсанепідемслужби в Миколаївській області, а також працівників, які були замішані в корупційній схемі.

Наразі кореспонденту потрапити в будівлю управління служби не вдалося через проведення обшуку. Заступник начальника управління коментувати те, що відбувається відмовився. "Я не можу нічого коментувати", - сказав він.

Начальником ГУ Держсанепідемслужби в Миколаївській області є Володимир Клочко.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв