У Миколаєві проведуть "сміттєвий форум"

Мер міста очікує отримати кілька пропозицій від компаній, що бажають вкласти свої кошти в переробку міського сміття
Depo.Миколаїв
29 серпня 2016 14:12
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві проведуть "сміттєвий форум"
У Миколаєві проведуть "сміттєвий форум"

15 вересня 2016 року за ініціативою Олександра Сєнкевича у Миколаєві вперше відбудеться Міжнародний інвестиційний форум, присвячений темі управління відходами. Про свою участь у форумі вже заявили понад 40 компаній, навчальних закладів, громадських організацій, делегації мерій міст, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич вважає, що цивілізований метод поводження з продуктами життєдіяльності міста - необхідність для кожного міста

"У Миколаєві склалася не найгірша ситуація зі зберіганням сміття. На даний момент наш полігон ТПВ знаходиться у задовільному стані, постійно виконується його рекультивація: шари ТПВ пересипаються грунтом. Плюс проводиться відкачка метану з подальшим перетворенням його в електроенергію. Міська рада виділила кошти на будівництво паркану навколо полігону ТПВ. Проблема в тому, що на сьогодні ми просто складуємо сміття, але ніяк його не переробляємо. Це - нецивілізований спосіб поводження з ТПВ. Мене як людину, яка дивиться в майбутнє, ця проблема дуже турбує. Я став ініціатором проведення форуму щодо поводження з твердими побутовими відходами, щоб вислухати потенційних інвесторів або керівників підприємств, які б хотіли організувати на базі нашого полігону підприємство із сортування та переробки міських твердих побутових відходів. Вважаю, що на сьогодні це не просто данина часу, а необхідність для кожного міста, в якому є велика кількість ТПВ, яке генерується щодня", - впевнений мер.

Олександр Сєнкевич очікує отримати кілька пропозицій від компаній, що бажають вкласти свої кошти в переробку міського сміття та готовий стати особистим лобістом найбільш прийнятного партнера у вирішенні "сміттєвої" проблеми.

"Я стану особистим лобістом інвестора, компанії, яка запропонує найвигідніші умови і найкращі технології з сортування і переробки сміття", - запевнив Олександр Сєнкевич.

На сьогодні про свій намір взяти участь у форумі і представити свої технології з сортування і переробки сміття заявили: ТОВ "ОДЕСЕМ", GORGEOUS INVESTMENTS OÜ (Естонія), ГО "Зміни Білу Церкву", БФ "Здоров'я нації", ViK, КУ "Агентство розвитку Миколаєва", BM Commerce LLP, ТОВ Казакова Т.В., ТОВ "Рітейл-К2, ТОВ "ТЦ СИСТЕМА", інформагенція "Громадська думка", ГО "МАТЕК" (Міжнародна асоціація термоенергетичних компаній), ТДВ Миколаївський ДБК, ТМА "Проект", КОТЕЛЬНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД "ПАРХОМЕНКО" (м. Київ), ТОВ "Бейспак", ARS Water, ПП НВК "Теплоелектронсервіс", Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова, МНВК "ЦНТП", ТОВ "УКР-Інвестгруп", ТОВ "Ірбіс-Південь", MG STAR INC (США), НПП "ECO-STAR", ТОВ "ЛНК".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв