У Миколаєві проведуть Міжнародний інвестфорум з переробки і утилізації відходів

Організатори запрошують приєднатися інженерів, екологів, урбаністів до вирішення проблеми
Depo.Миколаїв
19 липня 2016 14:11
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві проведуть Міжнародний інвестфорум з переробки і утилізації відходів
У Миколаєві проведуть Міжнародний інвестфорум з переробки і утилізації відходів

15 вересня в Миколаєві відбудеться Міжнародний інвестиційний форум з переробки та утилізації відходів. Про це Depo.Миколаїв повідомили організатори.

Форум заплановано як відкриту платформу, що забезпечить комплексний підхід до проблеми утилізації сміття. Планується, що в результаті обміну досвідом експертна група запропонує найдоцільніший для Миколаєва проект з управління відходами, враховуючи сучасні світові тенденції.

Ідея проведення форуму належить міському голові Миколаєва. Підготовкою та організацією форуму займається ініціативна група містян на добровільних засадах спільно з Агенцією розвитку Миколаєва. "Ми запрошуємо екологів, інженерів, урбаністів, соціологів, економістів, юристів доєднатися до нашої роботи. На даному етапі проекту ми працюємо добровільно й готові до співробітництва з експертами на таких самих засадах", - повідомляють організатори.

Вони повідомляють, що важливо зосередити увагу містян на культурі утилізації сміття, адже без цього всі екологічні плани й економічні схеми виявляться марними та неефективними. "Ми не маємо переливати бруд на плечі наших дітей; здоров'я й безпека – це невідкладна справа теперішнього, яку нам по силам вирішити просто зараз", - окреслюють головну ідею організатори.

Вони запросили на форум представників переробних підприємств, торгово-промислових палат і очікують мерів інших міст.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв