У Миколаєві простилися з морпіхом, який врятував побратимів ціною свого життя

Сергій Простяков загинув від тяжких поранень, які отримав під час виконання бойового завдання
Depo.Миколаїв
11 серпня 2016 15:44
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві простилися з морпіхом, який врятував побратимів ціною свого життя
У Миколаєві простилися з морпіхом, який врятував побратимів ціною свого життя

У Миколаєві простилися з бійцем, який вртяував в зоні АТО побратимів ціною свого життя. Про це йдеться у сюжеті 5 каналу, повідомляє Depo.Миколаїв.

Сергій Простяков був морським піхотинцем 36 бригади військово-морських сил. Він загинув від тяжких поранень у понеділок, 8 серпня. Жалобну церемонію влаштували у військові частині, в якій дислокується бригада.

Чоловіка мобілізували у липні торік. Він служив у десантно-штурмовому батальйоні 36 бригади морської піхоти. 3 серпня під час виконання бойового завдання неподалік Широкиного спецгрупа на автомобілі наскочила на ворожу протитанкову міну. Найтяжчих поранень зазнав саме Сергій Простяков. За його життя майже тиждень боролися медики з Дніпра. У героя залишилися батьки та молодший брат.

"Об'їжджав і знав, що там міна, яка не зірвалася посеред траси. Він знав, що вона там є. Об'їжджав машину бойової піхоти та ціною власного життя розгорнув машину так, що весь удар прийняв на себе, аби врятувати товариша та пасажира, який сидів праворуч", – каже військовослужбовець 36- бригади морської піхоти ВМС ЗСУ "Малиш".

"Ми разом починали, разом отримали берети. Тоді президент на Широкому Лані нам обом передавав їх… Хлопці з підрозділу про нього дуже добре відгукувалися та знали, що Сергій завжди прийде на допомогу у будь-яку хвилину", – згадує демобілізований військовослужбовець 36 бригади Анатолій Сторчак.

Нагадаємо, що на сесії міськради депутатка-опоблоківка Зинаїда Танасевич не встала під час хвилини мовчання в пам'ять про загиблого морпіха.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв