У Миколаєві пропонують оголосити жалобу за дорожниками, яких збив BMW

Сім'ям загиблих з резервного фонду пропонують виділити матеріальну допомогу і оплатити похорон
Depo.Миколаїв
15 вересня 2016 14:00
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві пропонують оголосити жалобу за дорожниками, яких збив BMW
У Миколаєві пропонують оголосити жалобу за дорожниками, яких збив BMW

Сьогодні, 15 вересня, члени депутатської комісії з прав людини та законності зібралися на позачергове засідання, зокрема з питання ДТП на пр.Центральному, де BMW насмерть збила чотирьох дорожників. Про це повідомлєяє Depo.Миколаїв з посиланням на "Новости Н".

На комісії був присутній директор КП "Спеціалізоване монтажно-експлуатаційне підприємство" Яновський, який розповів подробиці події. Він ще раз нагадав про наявність на місці аварії всіх попереджувальних знаків, як мінімум за 50 м до місця проведення робіт. Депутати також підняли питання про забезпечення додаткової безпеки робочих для попередження подібних трагедій в майбутньому. За словами Яновського, все необхідне обладнання у підприємства є. Те, що трапилося - результат випадку і свідомої поведінки водія.

Як приклад він навів ситуацію, коли під час проведення ремонтних робіт навіть у денний час деякі водії свідомо наїжджають на ноги робітників з вимогами "ремонтувати дороги вночі". Депутат Олена Кисельова запропонувала звернутися до поліції з проханням додаткового супроводу безпеки робіт у нічний час: розміщувати додатковий поста патрульних на місці робіт.

Депутати дійшли до висновку, що на найближчому засіданні виконкому необхідно виділити кошти з резервного фонду на надання допомоги сім'ям загиблих, забезпечення міським центром ритуальних послуг проведення безкоштовних похорону. Крім того, вирішили зібрати матеріальну допомогу сім'ям в самих фракціях міськради. Меру також запропонують розглянути можливість оголошення жалоби в Миколаєві. Його підтримали й інші члени комісії, погодившись, що це було б оптимальним способом звернути увагу на трагедію.

Нагадаємо, що близько п'ятої ранку 15 вересня чотирьох працівників дорожньої служби, які наносили розмітку, насмерть збив водій BMW. Після медогляду встановили, що він був п'яним. ЗМІ встановили, що водій та його пасажири їхали з нічного клубу "Шторм".

Вже відома особа винуватця ДТП.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв