У Миколаєві прокуратура зобов'язала комунальників стерти наркорекламу по місту

Рекламу від "дяді Фєді" почали замальовувати в Центральному та Заводському районах
Depo.Миколаїв
19 серпня 2016 13:20
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві прокуратура зобов
У Миколаєві прокуратура зобов'язала комунальників стерти наркорекламу по місту

У Миколаєві почали нарешті замальовувати наркорекламу на стінах будівель. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі обласної прокуратури.

Зауважимо, що останнім часом у Миколаєві з'явилися сотні записів наркореклами "Дяді Фєді": їх повно на стінах будинків, шкіл, магазинів та біля дитячих майданчиків. Її вже бралися замальовувати активісти та колишні наркозалежні.

Мер Олександр Сєнкевич заявляв, що боротися потрібно з першопричиною: закривати сайт, з якого продають в інтернеті наркотики. Він не бачив сенсу в тому, щоб замальовувати написи, оскільки на їхньому місці з'являться нові. Міський голова звертався до ГПУ щодо закриття сайту, а також завявляв, що звернеться і до миколаївських провайдерів з цього ж приводу.

У Миколаєві прокуратура зобов'язала комунальників стерти наркорекламу по місту

Тепер комунальників зобов'язали прибирати написи з наркорекламою через прокуратуру. "Миколаївською місцевою прокуратурою №1 скеровано листи Миколаївському міському голові та головам Заводській та Центральній адміністраціям м. Миколаєва про невідкладне вжиття заходів, спрямованих на організацію діяльності комунальних підприємств міста та балансоутримувачів об'єктів нерухомості, щодо видалення написів із розміщення реклами наркотичних засобів", - йдеться в повідомленні прокуратури.

Нагадаємо, що київського драгдилера, який приїхав в Миколаїв поширювати наркорекламу, залишили під арештом.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв