У Миколаєві продовжують пиляти на дрова живі дерева

Місцеві мешканці шоковані, що в них під носом пиляють живі акації
Depo.Миколаїв
13 липня 2016 13:52
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві продовжують пиляти на дрова живі дерева
У Миколаєві продовжують пиляти на дрова живі дерева

Миколаївці продовжують скаржитись не безконтрольний спил дерев у місті. Черговий інцидент зі спилу дерев стався вчора на простекті Богоявленському, про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише користувач Дмитро Анатолійович, передає Depo.Миколаїв.

У Миколаєві продовжують пиляти на дрова живі дерева - фото 1

Хто саме пиляє живі дерева у місті не відомо: "У дворі будинків, розташованих за адресами пр.Богоявленскій, 39; вул. Олійника, 30 і 32 якась організація займається тим, що пиляє дерева. Судячи з їхніх розповідей, прибирають вони лише сухі і мертві. Але в тому то й справа, що жителі цих будинків стверджують зворотне - практично всі дерева були зеленими і здоровими (за винятком одного), і якщо і було на деяких з них пара-трійка сухих гілок, то це максимум. На даний момент (вечір 12-го липня) спиляно під корінь 6 акацій". 

У Миколаєві продовжують пиляти на дрова живі дерева - фото 2

Виконавці варварського спилу дерев переадресовують всіх до райвитконкому:  "На питання, яку організацію або комунальне підприємство вони представляють, дивують своїм мовчанням і відсилають відповіддю: "всі питання в райвиконком". Хотілося б знати, хто віддав розпорядження на чергове знищення легеней міста. У Миколаєві з кожним роком зелених насаджень стає все менше, і за рештою необхідний належний догляд, а не повне їх знищення". 

У Миколаєві продовжують пиляти на дрова живі дерева - фото 3

У Миколаєві продовжують пиляти на дрова живі дерева - фото 4

У Миколаєві продовжують пиляти на дрова живі дерева - фото 5

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв