У Миколаєві призначили нового заступника начальника обласної поліції

Посаду посів Анатолій Тріщук
Depo.Миколаїв
7 липня 2016 16:09
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві призначили нового заступника начальника обласної поліції
У Миколаєві призначили нового заступника начальника обласної поліції

Заступником начальника ГУ – керівником патрульної поліції ГУНП в Миколаївській області став полковник поліції Анатолій Тріщук. Про це йдеться на сайті обласної поліції, повідомляє Depo.Миколаїв.

Зазначається, що Тріщук раніше очолював Управління превентивної діяльності ГУНП. Судячи з сайту обласної поліції вчора, 6 липня, новий очільник зустрічався з представниками Херсонської групи Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні з питань "криміногенної ситуації в області та заходи щодо належного забезпечення публічного порядку і захисту громадян".

"Преступности. Нет" повідомляють, що Тріщук раніше очолював Управління громадської безпеки УМВС України в Миколаївській області, був начальником миколаївської спеціальної роти міліції (колишнього спецпідрозділу "Беркут"). В кінці жовтня 2013 року з'явилася інформація про те, що Тріщук в складі ще кількох співробітників миколаївської міліції написали рапорти про звільнення за наполегливою рекомендацією колишнього начальника обласного управління Юрія Седнева. Однак пізніше в облУВС дану інформацію спростували. У червні 2014 року Трищук призначили начальником Управління громадської безпеки УМВС.

Нагадаємо, що наразі тимчасово виконуючим обов'язки обласної поліції призначили Олександра Савченка. Він змінив попереднього керівника, Віталія Гончарова, який так і не пройшов переатестацію, та на його звільненні наполягав президент після скандалу з Миколою Романчуком.

За інформацією прес-секретарі Петра Порошенка, голова Нацполіції Хатія Деканоїдзе відправила у відставку Віталія Гончарова.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв