У Миколаєві призначили нового директора спортшколи "Комунарівець"

Новим директором спортшколи став Іван Кулін
Depo.Миколаїв
1 вересня 2016 09:47
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві призначили нового директора спортшколи "Комунарівець"
У Миколаєві призначили нового директора спортшколи "Комунарівець"

Вчора, 31 серпня, заступник міського голови Євген Шевченко представив нового директора комплексної дитячо-юнацької спортивної школи "Комунарівець". Іван Михайлович Кулін, 1987 року народження, приступає до виконання своїх обов'язків 1 вересня, договір підписаний на термін до 31 грудня 2017 року з випробувальним терміном 3 місяці, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Колектив спортшколи прийняв цю звістку гучними оплесками. Тренери нарікали на те, що складно було працювати без директора та заступника директора по господарській частині, а також обіцяли всіляку підтримку і допомогу своєму керівнику Івану Куліну, якому вони, що важливо, довіряють, в якого вірять.

"Мер поставив новому керівнику завдання: навести порядок у господарській діяльності, зокрема, вирішити проблемні питання із землею і майном. Крім того, вивчити питання створення міського яхт-клубу", - сказав Євген Шевченко.

Начальник управління у справах фізичної культури і спорту Олег Машкін запросив колектив школи до діалогу з усіх спірних питань.

"Хочеться, щоб в цій школі, нарешті, був порядок, щоб вас не турбували комісії, і ви могли спокійно працювати з дітьми на нові результати, нові спортивні досягнення", - зазначив Олег Машкін.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв