У Миколаєві приймають проекти для "Громадського бюджету-2020"

Подати заповнену форму проекту "Громадського бюджету-2020" можна до 24 травня 2019 року

 

У Миколаєві 10 квітня розпочався прийом проектних пропозицій для участі в рамках програми "Громадський бюджет - 2020", передає Depo.Миколаїв із посиланням на повідомлення миколаївської міськради. Аби подати свій проект, потрібно:

 

  1. Описати ідею;
  2. Зібрати 10 підписів;
  3. Зареєструвати свій проект у міській раді;
  4. Отримати підтримку своїх сусідів, однодумців та знайомих під час загальноміського голосування.

Подати заповнену аплікаційну форму проекту можна до 24 травня 2019 року.

Проект відповідно до форми та  вимог подається:

- у паперовому вигляді за адресою: вул. Адміральська, 20, м.Миколаїв, 54001 особисто автором до відділу по роботі зі зверненнями громадян департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Миколаївської міської ради в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 08.30 до 17.00 години.

Цього року один громадянин може подати 3 проекти: 1 великий, 1 малий та 1 соціальний. З 4 до 17 вересня 2019 року триватиме загальноміське голосування, під час якого кожен миколаєвець має право підтримати по одному проекту у цих категоріях.

Детальну інформацію та форму для проекту Ви можете знайти на офіційному сайті Миколаївської міської ради в розділі "Громадянам - Громадський бюджет" https://mkrada.gov.ua/content/gromadskiy-byudzhet_2017.html  та на офіційному сайті  Громадського бюджету Миколаєва http://mykolaiv-budget.e-dem.in.ua/#/.  

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв