ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві прибирати вулиці в двох районах будуть одесити

Прибирати шведською технікою південні сусіди почнуть з наступного тижня
Depo.Миколаїв
16 травня 2016 15:14
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві прибирати вулиці в двох районах будуть одесити
У Миколаєві прибирати вулиці в двох районах будуть одесити

ЖКП "Південь" систематично винен перевізникам, тому в Інгульському районі періодично відбувається збій з вивезенням ТПВ. Про це сьогодні, 16 травня, говорили під час апаратної наради в мерії, повідомляє Depo.Миколаїв.

У прес-службі міськради зазначають, що в Інгульському районі змусили підрядника вивозити сміття у вихідні дня, тому що тоді його накопичується велика кількість. Голова адміністрації району Петро Мовчан просить обіцяну фінансову підтримку, щою "Південь" розрахувався з усіма перевізниками.

Т.в.о. першого заступника міського голови Олександр Олефір поцікавився, чи не планували вивести тариф на вивезення ТПВ з тарифу за квартплату. Директор департаменту ЖКГ Андрій Палько розповів, що після конкурсу з визначення перевізника сміття в Інгульському районі, а розкриття пропозицій заплановано на 20 травня, з виконавцем послуги можна буде укладати прямі договори, таке завдання поставлене. У Корабельному районі тариф на вивезення ТПВ вже вивели, і ефект є.

У міськраді також зазначають, що тариф на квартирну плату не коригувався з 2009 року, а мінімальна заробітна плата підвищувалася вже не раз і її необхідно платити в повному обсязі, крім того, ЖКП "Південь" згідно з кількома судовими рішеннями зобов'язаний здійснювати виплати. "Ми щодня відстежуємо, як "Південь" веде розрахунок з перевізниками сміття, 13 травня було перераховано 20 тисяч, - зазначив Палько.

Як розповів глава адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов, намічаються зміни санітарного стану району: "Торги щодо механічного прибирання вулиць виграла одеська фірма, причому виграли в чисту, не тільки в Корабельному, але і в Заводському, з наступного тижня вони починають прибирання, техніка у них шведська, високого рівня".

Раніше повідомлялося, що мер Миколаєва назвав ЖКП "Південь" раковою пухлиною Інгульського району.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв