У Миколаєві президія облради вирішує чи скликати позачергову сесію

Депутати вимагають звіту в.о. губернатора області
Depo.Миколаїв
9 вересня 2016 16:43
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві президія облради вирішує чи скликати позачергову сесію
У Миколаєві президія облради вирішує чи скликати позачергову сесію

У Миколаєві депутати зібрались на засідання президії облради, щоб остаточно вирішити питання про скликання позачергової сесії, ініційованої "опоблоківцями", повідомляє Depo.Миколаїв.

Депутати вимагають, щоб в.о. голови Миколаївської ОДА В'ячеслав Бонь прозвітував про виконану роботу та хочуть обговорити надзвичайну ситуацію на дорогах області. 

Для того, щоб вирішити чи скликати сесію голова облради Вікторія Москаленко вирішила заслухати думку голів фракцій: голова "Опоблоку" Володимир Фроленко виступив за скликання сесії ( його фракція навіть зібрала 26 підписів), такої ж думки дотримується голова фракції "Нова держава" Тетяна Демченко. 

Депутат Бондар просить провести позачергову сесію 16 вересня, а також чергову в кінці вересня. 

Представники партії "Укроп" попросили не загострювати ситуацію та натякнули, що чиновники ігнорують депутатів, не приходять на постійні депутатські комісії. Фракція "Наш Край" виступила "за" скликання позачергової сесії. Такої ж думки притримується і "Відродження". 

В'ячеслав Бонь заявив, якщо депутати хочуть проводити позачергову сесію - нейхай проводять. 

Зараз вирішується питання з датою проведення засідання. Пропонується 16 та 30 вересня. Депутати вирішили провести засідання 16 вересня.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв