ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві презентують книгу про події Іловайська

Автор завітає до нашого міста у рамках Всеукраїнського туру
Depo.Миколаїв
8 квітня 2016 13:45
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві презентують книгу про події Іловайська
У Миколаєві презентують книгу про події Іловайська

Євген Положій – відомий український письменник і журналіст — в рамках Всеукраїнського туру відвідає 12-13 квітня Миколаїв та Херсон із презентаціями роману "Іловайськ". Книга вийшла в річницю трагічних подій "Іловайського котла". Роман отримав Диплом у номінації "Найкраща книга про війну" на 22-му Форумі видавців у Львові (2015р.). Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаївської ОДА.

Роман побудовано автором на розповідях майже 100 очевидців трагічних подій, але книга – не результат журналістських розслідувань. Його мета – вшанувати загиблих в "Іловайському котлі", подарувати продовження їхнім життям – у слові і нашій пам'яті.

Книга писалася двома мовами, українською та російською, в залежності від того, на історію якого бійця спирався автор, створюючи той чи інший розділ. Також історії перекладалися. Таким чином, вийшло дві рівноцінні авторські версії роману: українська і російська.

Презентація книги та зустріч з автором відбудуться в Миколаєві за таким графіком: 
11:00 – прес-конференція автора в Миколаївській облдержадміністрації, вул. Адміральська, 22, мала зала. 12:30 – презентація книги "Іловайськ" в Національному університеті кораблебудування ім. Адмірала Макарова, 14:00 – презентація книги в Миколаївcькій обласній бібліотеці для юнацтва, вул. Велика Морська, 92.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв