У Миколаєві презентували майданчик для занять Workout

Під час презентації представники команди WorkoutStyle продемонстрували свої здібності, а потім випробувати свої сили міг кожен бажаючий
Depo.Миколаїв
12 вересня 2016 09:12
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві презентували майданчик для занять Workout
У Миколаєві презентували майданчик для занять Workout

Вчора, 11 вересня в Манганарівському сквері презентували майданчик для занять Workout. Останнім штрихом стало укладання нового наливного гумового покриття. Як відзначили представники міської влади, в Україні всього 4 спортмайданчики з таким професійним покриттям, основна функція якого - забезпечити безпеку спортсменів, пом'якшуючи падіння, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

У Миколаєві презентували майданчик для занять Workout - фото 1

"У 2015 році в Манганарівському сквері почали будувати майданчик для занять Workout, де молодь могла б активно займатися спортом. Роботи завершені установкою наливного покриття, - розповів Олександр Сєнкевич. - Тепер у нас можна проводити всеукраїнські чемпіонати. Цей майданчик є пілотним проектом. Ми подивимося, як він буде експлуатуватися, і на наступний рік заплануємо будівництво таких майданчиків в кожному районі міста Миколаєва".

У Миколаєві презентували майданчик для занять Workout - фото 2

Під час презентації представники команди WorkoutStyle (м.Миколаїв) продемонстрували свої здібності, а потім випробувати свої сили міг кожен бажаючий.
Леонід Семенчук, один з 10 учасників WorkoutStyle, розповів, що до руху з кожним днем приєднується все більше молоді: "Можу сміливо заявити, що в напрямку Workout місто Миколаїв лідирує в Україні. У нас проходять більш масштабні заходи. Наприклад, наш чемпіонат області з Workout був набагато яскравішим, ніж всеукраїнський!".

У Миколаєві презентували майданчик для занять Workout - фото 3

Голова адміністрації Центрального району Ігор Волков заявив, що "бюджетна" комісія міської ради вже розглянула питання про виділення додаткових коштів (2 млн. грн.) на облаштування дитячих спортивних майданчиків. Якщо на сесії буде прийнято позитивне рішення, вже до кінця року в Центральному районі з'являться нові місця для спортивного дозвілля молоді.

У Миколаєві презентували майданчик для занять Workout - фото 4

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв