У Миколаєві представили програму міжнародної підтримки DOBRE

Сама програма розрахована на п’ять років, в неї можуть брати участь об’єднанні громади, які провели місцеві вибори або мають їх призначені
Depo.Миколаїв
8 вересня 2016 18:45
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві представили програму міжнародної підтримки DOBRE
У Миколаєві представили програму міжнародної підтримки DOBRE

Сьогодні, за участі тимчасово виконуючого обов’язки голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслава Боня та голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко відбулась презентація програми міжнародної підтримки об’єднаних територіальних громад DOBRE (Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності), про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

В.Бонь зазначив, що йому дуже імпонує комплексний підхід ініціаторів програми. Замість вузькопрофільного підходу міжнародні донори пропонують методичну допомогу у розробці стратегії розвитку конкретної громади, і продовжують її надавати щодо окремих напрямків діяльності громади, таких як: місцевий економічний розвиток, управління бюджетом, послуги для населення та інше.
Керівник програми DOBRE Беррі Рід наголосив на тому, що основною метою програми є створення сильних громад які висловлюють прагнення та волю її мешканців.

Сама програма розрахована на п’ять років, в неї можуть брати участь об’єднанні громади, які провели місцеві вибори або мають їх призначені (що підтверджено ЦВК), бюджет програми – 50 млн. доларів. В три етапи буде відібрано 75 об’єднаних громад в сьомі областях, серед яких і Миколаївська. Подання заявок до відбору у першому етапі закінчується 5 жовтня 2016 року.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Мітки: Миколаїв, DOBRE