ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві працівники заводу не дають розвести міст

Суднобудівники вимагають від фірми виплатити нібито борг по зарплатні
Depo.Миколаїв
5 травня 2016 13:22
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві працівники заводу не дають розвести міст
У Миколаєві працівники заводу не дають розвести міст

Сьогодні, 5 травня, близько 30 працівників Державного підприємства "Суднобудівний завод імені 61-го комунара" заблокували пішохідний міст, вимагаючи від фірми "Дельта-Лоцман" виплатити нібито борг за виконане замовлення. Про це повідомляє Depo.Миколаїв із посиланням на НикВести.

Як відомо, сьогодні з акваторії заводу ім. 61 комунара запланований вихід судна філії "Дельта лоцман" - дизельної шаланди "Кримська-3", від ремонту якої раніше відмовився замовник. Однак, протестувальники блокують розведення пішохідного моста, тим самим перешкоджаючи виходу судна. На цей момент Інгульський міст вже розвели.

У Миколаєві працівники заводу не дають розвести міст

Співробітники "Дельта-лоцман" намагаються своїми силами розвести міст. Для цього був пригнаний лоцманський катер. У ці хвилини буксир філії - "Гайдамака" також направляється до мосту.  свою чергу, співробітники заводу здійснюють блокування пішохідного моста за допомогою заводського буксира. Акцію протесту курирує Світлана Димко - кранівниця заводу.

У Миколаєві працівники заводу не дають розвести міст

На місці працюють співробітники патрульної поліції, які попередили учасників протесту про кримінальну відповідальність за блокування моста. Спочатку заводчани стверджували, що просто гуляють, а вже пізніше заявили про вимоги виплатити заборгованість. 

У Миколаєві працівники заводу не дають розвести міст

Слід зазначити, що заступник директора філії "Дельта-Лоцман" Дмитро Гончарук розповів, що фірма не має заборгованостей перед заводом. Йдеться про замовлення, за яке якийсь підрядник не розплатився. За словами Гончарука, керівництво заводу навмисно налаштувало своїх працівників проти "Дельта-Лоцман". Він зазначив, що через дії протестуючих майно філії фактично виявилося в заручниках.

Оновлення: лоцманський катер "Дельта-Лоцман" закріпив троси на мосту і почав його відтягувати. У свою чергу, заводський буксир тягне конструкцію мосту в сторону заводу. Міст, немов канат, перетягують з боку в бік. Але щоб уникнути провокацій лоцманський катер "Дельта-Лоцман" відчепив кріплення від моста. Буксир заводу "Чапаєв" продовжує перебувати поруч з мостом з боку заводу.

На цей момент Інгульський міст вже опустили і рух транспорту відновлено. За інформацією станом на 13:35, сторонам вдалося домовитися. Пішохідний міст розведений. На територію заводу зайшов буксир філії "Дельта-Лоцман" "Гайдамака", який виведе шаланду "Кримська-3" з акваторії заводу.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв