У Миколаєві потонув майор з Івано-Франківська

Увечері разом з іншими офіцерами чоловік пішов на Південний Буг з наміром скупатися
Depo.Миколаїв
23 червня 2016 15:13
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві потонув майор з Івано-Франківська
У Миколаєві потонув майор з Івано-Франківська

Увечері 22 червня на пляжі по вул. Лазурній, біля причалу, потонув офіцер Збройних сил України в званні майор, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Новости-Н".

У Миколаєві потонув майор з Івано-Франківська - фото 1

Як вдалося з'ясувати, офіцер прибув до Миколаєва на короткострокові курси з міста Івано-Франківськ. Увечері разом з іншими офіцерами він пішов на Південний Буг з наміром скупатися. Нагадаємо, що вчора температура в Миколаєві досягала 35 градусів. Офіцер зайшов у воду і поплив, інші залишилися на березі і спохватилися тільки через деякий час, згадавши, що їх товариш з води так і не вийшов.

У Миколаєві потонув майор з Івано-Франківська - фото 2

На місце події були викликані рятувальники, проте пошуки зниклого так ні до чого не привели. Робота водолазів відновилася сьогодні вранці і тільки о 12:00 рятувальникам вдалося виявити тіло загиблого на дні річки.

У Миколаєві потонув майор з Івано-Франківська - фото 3

В даний час на місці події працює опергрупа Заводського відділу поліції. Представники військової служби правопорядку встановлюють всі обставини події, зокрема, чи не вживали всі члени компанії, що відправилася на пляж, спиртні напої.

У Миколаєві потонув майор з Івано-Франківська - фото 4

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв