ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві постійні правила розміщення зупинок запрацють лише в кінці року

Поки постійні умови не введуть в дію, чиновники розробляють тимчасовий порядок
Depo.Миколаїв
29 березня 2016 12:14
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві постійні правила розміщення зупинок запрацють лише в кінці року
У Миколаєві постійні правила розміщення зупинок запрацють лише в кінці року

Комплексну схему розміщення зупиночних комплексів в Миколаєві планують запровадити в кінці цього року. Про це членам постійної комісії "промислово-транспортної" депутатської комісії повідомив начальник управління економіки та інвестицій міської ради Олександр Олефір, повідомляє Depo.Миколаїв.

За словами Олефіра, зупинки потрібно розглядати як об'єкти благоустрою. Порядок їхнього розміщення регулюється Закон України "Про благоустрій населених пунктів", а не земельним кодексом. Тому земельні сервітути на розміщення зупинок видавати не потрібно. 

Олефір також зазначив, що спочатку депутати повинні прийняти програму соціально-економічного розвитку, галузеву програму і тільки за десять днів будуть розглянуті фінансові питання із зупинками. Крім того, він розповів, що постійна схема розміщення буде впроваджена в кінці року, до цього будуть діяти тимчасові правила.

"Оскільки чинний порядок не відповідає законодавству, ми зараз інтенсивно розробляємо тимчасовий порядок, який діє до введення комплексної схеми, а потім в кінці року, ми вводимо комплексні схеми і постійний порядок і ще проводимо конкурси на розміщення, тому що розміщення об'єктів благоустрою проводитися за результатами конкурсу", - розповів Олефір.

Раніше повідомлялося, що миколаївці вже зареєстрували антипетицію проти оптимізованої схеми руху маршруток.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв