ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві поставлять експеримент з вивезення сміття

Пілотний проект будуть реалізовувати у Заводському районі
Depo.Миколаїв
12 березня 2016 13:20
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві поставлять експеримент з вивезення сміття
У Миколаєві поставлять експеримент з вивезення сміття

Сьогодні, 12 березня, виконком міської ради підтримав пропозицію щодо реалізації в Заводському районі пілотного проекту з вивезення ТПВ (твердих побутових відходів - ред.) у приватному секторі. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Експеримент полягає в тому, що мешканцям приватного сектору Заводського району безкоштовно передадуть пластикові сміттєві контейнери об'ємом 240 і 120 літрів. Як припускає голова району В'ячеслав Карцев, це повинно поліпшити санітарну ситуацію в районі, оскільки проект дозволить нанести удар по стихійним звалищам.

Як приклад Карцев наводить інші міста: "У Вінниці встановлено 15 тисяч 240-літрових сміттєвих контейнерів у приватному секторі, в Черкасах - 11 тисяч. Цього року ми теж запускаємо такий проект. Робимо це для того, щоб зменшити кількість стихійних звалищ. Кожен мешканець приватного сектору зможе виставити ці контейнери на вулиці, й наші служби з вивезення ТПВ будуть прибирати сміття".

Такий експеримент проведуть у кілька етапів. Перший стартує 14 березня на території, обмеженої вул. Морехідною, вул. Котовського, вул. Водопровідною, вул. 6 Поперечною, вул. 7 Поперечною і вул. Паризької Комуни. Городянам, які проживають на цих вулицях, безкоштовно передадуть сміттєві контейнери. Зібране сміття буде вивозити КП "Миколаївкомунтранс".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв